Фільтр від газів та випарів 3M™ 6098, AXP3, 1 пара

Безкоштовна доставка по Києву

При замовленні від 5000₴

Фото товару
Фото товару
Під замовлення
Артикул: 10752

2076₴

3M

Опис товару:

Комбінований фільтр 3М 6098 АХР3 - це ідеальне рішення для захисту від пилу та органічних домішок з температурою кипіння вище +65°C, таких як метанол, ацетон, акролеїн та інших небезпечних речовин. Цей фільтр відповідає стандарту якості AS / NZS 1716: 2003, що гарантує його надійність та безпеку. Важливою особливістю комбінованого фільтра 3М 6098 АХР3 є його вбудований протиаерозольний фільтр класу Р3 та прошарок активованого вугілля, які забезпечують ефективний захист від газів та парів. Крім того, фільтр забезпечує відмінний баланс маски на обличчі та не заважає огляду. Байонетне з'єднання дозволяє швидко та легко замінювати використані фільтри.

Технічні характеристики

Обмін та повернення

Товар, який ви придбали у компанії Капрі, ви можете повернути (обміняти) протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, відповідно до закону України «Про захист прав споживачів».

Доставка та оплата

• При замовленні від 5000₴ доставка по Києву - безкоштовно
• Оплата за доставку в межах України відбувається за тарифами перевізника (Нова Пошта)
Термін доставки по Києву: 1-2 робочих дні, по Україні: 1-3 робочих дні.
Доставка здійснюється шляхом відправки Новою Поштою або нашим кур’єром.

Інструкція по застосуванню:

Більшість фільтрів виробництва 3М фіксуються за допомогою байонетного кріплення. Воно дозволяє одним рухом надійно закріпити фільтр. У разі використання додаткового передфільтру і тримача, на основний протигазовий фільтр (6000 серії) поміщаємо протиаерозольний предфільтр (5900 серії) промаркованою стороною донизу. Далі фіксуємо предфільтр за допомогою тримача до характерного клацання. Потім, укомплектований фільтр встановлюємо на маску (напівмаску) і провертаємо згідно з маркуванням до характерного клацання.

Додаткові матеріали

3M

Більше товарів від бренду 3M

Переходьте до каталогу та дивіться інші товари бренду

До каталогу
Безкоштовна доставка по Києву

При замовленні від 5000₴

Під замовлення
Артикул: 10752

Фільтр від газів та випарів 3M™ 6098, AXP3, 1 пара

3M

2076₴

loading