Фільтр від газів та випарів 3M™ 6096, HGP3, 1 пара

Безкоштовна доставка по Києву

При замовленні від 5000₴

Фото товару
Фото товару
Під замовлення
Артикул: 10751

2280₴

3M

Опис товару:

Фільтр 3М 6096 - це надійний і ефективний спосіб очистки повітря від органічних випарів, парів ртуті та дрібних твердих частинок. Він легкий та забезпечує низький опір диханню. Важливо пам'ятати, що фільтри поставляються тільки в комплекті по 2 штуки. При установці на напівмаску, цей фільтр забезпечує захист людини при 10 ГДК, а з повною маскою - до 50 ГДК. Мала вага і трапецієподібна форма картриджів забезпечують відмінне балансування респіратора на обличчі та не перешкоджають огляду. Байонетне кріплення дозволяє швидко змінювати використаний картридж. Додатковий сажовий фільтр забезпечує захист класу Р3 на повній масці та Р2 на напівмасці. У забрудненому парами ртуті повітрі, цей фільтр ефективний до 50 годин. Газопаровий фільтр 6096 можна встановити на респіратори 3М серії 6000, 7000 та 7500. Цей фільтр ідеально підходить для використання в таких галузях, як лікарні, лабораторії, автомобілебудування, фарбування розпиленням, літакобудування, суднобудування, виробництво чорнил, клеїв, лакофарбових матеріалів, смол та роботи з розчинниками та клеями. Завдяки збалансованій конструкції та ударостійкому пластиковому корпусу, цей фільтр має тривалий термін служби і може працювати в найтяжчих умовах.

Технічні характеристики

Обмін та повернення

Товар, який ви придбали у компанії Капрі, ви можете повернути (обміняти) протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, відповідно до закону України «Про захист прав споживачів».

Доставка та оплата

• При замовленні від 5000₴ доставка по Києву - безкоштовно
• Оплата за доставку в межах України відбувається за тарифами перевізника (Нова Пошта)
Термін доставки по Києву: 1-2 робочих дні, по Україні: 1-3 робочих дні.
Доставка здійснюється шляхом відправки Новою Поштою або нашим кур’єром.

Інструкція по застосуванню:

Більшість фільтрів виробництва 3М фіксуються за допомогою байонетного кріплення. Воно дозволяє одним рухом надійно закріпити фільтр. У разі використання додаткового передфільтру і тримача, на основний протигазовий фільтр (6000 серії) поміщаємо протиаерозольний предфільтр (5900 серії) промаркованою стороною донизу. Далі фіксуємо предфільтр за допомогою тримача до характерного клацання. Потім, укомплектований фільтр встановлюємо на маску (напівмаску) і провертаємо згідно з маркуванням до характерного клацання.

Додаткові матеріали

3M

Більше товарів від бренду 3M

Переходьте до каталогу та дивіться інші товари бренду

До каталогу
Безкоштовна доставка по Києву

При замовленні від 5000₴

Під замовлення
Артикул: 10751

Фільтр від газів та випарів 3M™ 6096, HGP3, 1 пара

3M

2280₴

loading