Фільтр від газів та випарів 3M™ 6075, A1 + формальдегід, 1 пара

Безкоштовна доставка по Києву

При замовленні від 5000₴

Фото товару
Фото товару
Закінчується
Артикул: 10750

690₴

3M

Опис товару:

Модернізований фільтр 3M 6075 забезпечує надійний захист від органічних і неорганічних газів та парів, кислот, бензолу, альдегідів, спиртів, циклогексану та формальдегіду з температурою кипіння вище +65°C. Цей фільтр має трапецієподібну форму та низький опір диханню, що забезпечує комфортну роботу протягом тривалого часу. Фіксується цей фільтр за допомогою байонетного кріплення і сумісний з напівмасками серій 6000, 6500L, 7500, повними масками 6000 серії та протиаерозольними предфільтрами 5900 серії. Упаковка фільтрів включає 2 штуки. При встановленні на напівмаску, ці фільтри забезпечують захист до 10 ГДК, а на повній масці - 200 ГДК. Фільтри мають збалансовану конструкцію та ударостійкий пластиковий корпус, що забезпечує тривалий термін служби та дозволяє роботу в тяжких умовах. Ці фільтри ідеально підходять для використання в лікарнях, лабораторіях, автомобілебудуванні, фарбуванні розпиленням, літакобудуванні, суднобудуванні, виробництві чорнил, клею, лакофарбових матеріалів, смол та роботі з розчинниками та клеями.

Технічні характеристики

Обмін та повернення

Товар, який ви придбали у компанії Капрі, ви можете повернути (обміняти) протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, відповідно до закону України «Про захист прав споживачів».

Доставка та оплата

• При замовленні від 5000₴ доставка по Києву - безкоштовно
• Оплата за доставку в межах України відбувається за тарифами перевізника (Нова Пошта)
Термін доставки по Києву: 1-2 робочих дні, по Україні: 1-3 робочих дні.
Доставка здійснюється шляхом відправки Новою Поштою або нашим кур’єром.

Інструкція по застосуванню:

Більшість фільтрів виробництва 3М фіксуються за допомогою байонетного кріплення. Воно дозволяє одним рухом надійно закріпити фільтр. У разі використання додаткового передфільтру і тримача, на основний протигазовий фільтр (6000 серії) поміщаємо протиаерозольний предфільтр (5900 серії) промаркованою стороною донизу. Далі фіксуємо предфільтр за допомогою тримача до характерного клацання. Потім, укомплектований фільтр встановлюємо на маску (напівмаску) і провертаємо згідно з маркуванням до характерного клацання.

Додаткові матеріали

3M

Більше товарів від бренду 3M

Переходьте до каталогу та дивіться інші товари бренду

До каталогу
Безкоштовна доставка по Києву

При замовленні від 5000₴

Закінчується
Артикул: 10750

Фільтр від газів та випарів 3M™ 6075, A1 + формальдегід, 1 пара

3M

690₴

loading